Açılış Sayfam | Sık Kul.lara Ekle    Ana Sayfa   İletişim Formu   Ziyaretçi Defteri   FOTO GALERİ   FORUM   BEŞKÖY FM   
 ANA SAYFA
 DERNEĞİMİZ
 İLETİŞİM BİLGİLERİ
 İLETİŞİM FORMU
 FOTO GALERİ
 CANLI SOHBET
 Forum
 SOYADLARIMIZ
 VİDEOLAR
 BİYOGRAFİ
 YENİDEN MERHABA
HABER ARA
OKUNANLAR

» Av. Mesut İskenderoğlu Trabzon’dan Ak Parti milletvekili aday adayı
» TRABZON VALİSİ İSKENDERPAŞA VAKFI
» İstanbul'daki iftar da bulunmaya değerdi
» Yönetim kurulu görev dağılımı yaptı
» Akrabalarımız gebzede buluştu
» İ S K E N D E R Z A D E L E R İstanbul Boğazında İftarda buluşuyor
» Dolaylı İlköğretim Okuluna Yardım Ettik
» K.d.z Ereğli İskenderpaşa Camii temeli atıldı
» Dernek Başkanımız sayın Dr. Enver İSKENDER ziyaretlere başladı
» İskenderoğulları Düğün Haberleir
YORUMLANANLAR
En son yorumlanan haberler

»KARASU' DAKİ AKRABALARIMIZDAN Mithat İSKENDER VEFAT ETMİŞTİR.
»İSKENDERZADELER HOPA' DA BULUŞTU
»iskenderzadelere helal olsun
»İSKENDERZADELER AİLESİ YEMEKTE BULUŞTULAR
»Yusuf İSKENDER evleniyor
İstanbul'daki iftar da bulunmaya değerdi
İskenderzadelerin yaptığı iftar daveti İstanbul Anadolu Hisarında güzide bir ortamda gerçekleşti.

Eklenme Tarihi : 29 Agustos 2009  15 : 21  
Arkadaşına Gönder Yazı boyutunu büyütmek için       

İstanbul'daki  iftar da bulunmaya  değerdi

İskenderzadelerin yaptığı iftar daveti İstanbul Anadolu Hisarında güzide bir ortamda gerçekleşti. Yemeklerimizi fasıl eşliğinde yedikten sonra, Öncelikle açılış konuşmasını yapan Haşim İskender, Organizasyon Komitesini sahneye davet etti. Organizasyon Komitesi Hasan İskenderoğlu,Hasan Likoğlu, Salih İskender,Aydın İskender, Erkan İskender,Seyfi İskender,Recep Zeki İskender, Bedrettin İskender ve Yavuz Gül tarafından oluşmaktadır. Organizasyon komitesi adına konuşan Recep Zeki İskender gelen akrabalarımıza teşekkür etti.
 
Daha sonra Trabzon dan zahmet edip gelen Derneğimizin Onursal Başkanı Abdullah İskenderoğlu derneği kurarken çok çabalar çektiğini ancak buna dediğini gördüğünü çok mutlu olduğunu, bu oluşumun başarılı olabilmesi için bütün sülalelere saygı göstermemiz gerektiğini ve bu oluşumun başarılı olacaksa kadınlar sayesinde başarılı olacağı beyan etti. Sonra yine Trabzon'dan teşrif eden bir önceki yönetim Kurulunun Başkanı olan Ömer İskender düşüncelerini beyan etti.
 
Aramızda misafir bulunan Küçükalioğlu Başkanı Hayrettin Küçükali ve Beşköylüler Derneği Başkanı Hayrettin Yazıcı böyle güzel bir ortamda bulunmaktan mutlu olduklarını söylediler.
 
İftar davetimizde çok baskın olan sanki ev sahibi gibi Organizasyonu sahiplenen Hopa grubu adına Seyfi İskenderoğlu düşüncelerini ve teşekkürünü sundu.
 
Adapazarı Karasu Kuyumcullu köyünden Fındık bahçesinden çıkıp gelen iki minibüs insan adına avukat Tahir İskender düşüncelerini beyan etmiştir.
 
Her zamanki gibi katılımlarını bir an olsun esirgemeyen Adapazarı'ndan Abdurrahman İskender düşüncelerini söyledi. Ayrıca yeri ve saati en kısa sürede bildirilmek şartıyla Bayramlaşma Töreninin Adapazarı'nda yapılacağını beyan etti.Herkesi bayramlaşma törenine Adapazarı'na bekliyoruz.
 
Kadınlar adına zorlama bir konuşma yaptırılan Ayla İskenderoğlu çok güzel bir konuşma yaparak diğer kadınlar adına da düşüncelerini belirtti.
 
Gece Seneki iftarımıza da büyük renk getiren Seniha İskenderoğlunun bir siyasetçi edasıyla yaptığı konuşma çok güzeldi. Ayrıca Seniha hanımın bir sitemini söyleyemeden de geçemeyeceğim. Hep beraber iftar daveti yapıyoruz. Birlikte yemek yiyoruz güzel peki niçin ihtiyaç sahibi öğrencileri okutmuyoruz dedi. Devamında olacak inşallah dedim.
 
İftar davetimizde Taka Gazetesinin (Zeki gökçe)ve Yerel güncel posta (Hamit  kurt)gazetesinin muhabirleri misafirimizdi. Taka Gazetesi ve Mavi Karadeniz tv de program yapımcısı olarak çalışan Zeki Gökçe konuşmasında çok güzel bir organizasyon olduğunu ve önümüzdeki hafta çıkacak gazetelerin bir gününde bu konuyu bir sayfa haber yapacağını beyan etmiştir.
 
Geç nesil adına Neşe Erberk ajansta çalışan Müge İskender düşüncesini söyledikten sonra gençlerin çeşitli horon oyunları ,diğer misafirlerin ise çay içerek İstanbul un Boğazının güzelliğinde çay içerek gece sonlandırılmıştır. 
 
 
Trabzon'dan katılamayıp telgrafla teşekkürünü ileten İbrahim İskender'e ve telefonla teşekkür eden Hüseyin İskender'e ve yine  Gebze'deki Akrabalarımız adına teşekkürlerini ileten Resul Arslantürk'e bizde teşekkürlerimizle birlikte sitemimizi de iletiyoruz, Akrabalarımızın senede bir gün bir araya geldikleri bir organizasyona katılmadıkları  için.
 
İlk defa Aramızda bulunan bir çok akrabamız vardı bu davette ancak benim en çok dikkatimi çeken Oktay Öziskender oldu kendisine çok teşekkür ederiz. Ayrıca Akrabalarımızın komşusu olan ama bu tür sosyal işlere merakı olan ilerlemiş yaşına rağmen organizasyonumuza katılan hemşerimiz Salih Zeki Tever'e de çok teşekkür ederiz. 
 

Bookmark and Share
Kaynak : isha
Bu Haber 8687 defa okundu
İSKENDERZADELER DERNEĞİNDEN DUYURU

www.iskenderzadeler.net Büyük Osmanlı Padişahlarından Yavuz Sultan Selim’den sonra 1512-1533 yılları arasında Trabzon’da dört dönem Valilik yapan İSKENDER PAŞA’nın halen ülkemizin değişik yerleşim yerlerinde, 43 değişik soyadı taşıyan ve sayıları 40bin civarında tahmin edilen torunlarını tanıştırmak, kaynaştırmak, akrabalık bağlarını geliştirmek, birlikteliğimizden oluşacak gücümüzle her türlü sorunlarımızı çözmede birbirimize yardım etmek ve destek olmak gayesiyle 2005 yılında kurulan İSKENDERZADELER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİMİZİN bir üyesi olmanızdan dolayı öncelikle size teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Herkes tarafından bilindiği gibi, dernekler faaliyetlerini üyelerinin destek ve katkılarıyla yerine getirebilmektedir. Beş yılı aşkın bir süreden beri derneğimiz, değişik mekanlarda karınca kararınca faaliyetlerini yürütmeye çalışmaktadır. Bugüne kadar yapılan faaliyetler içerisinde birçoğumuzun beklediği üst düzey hizmetlerin yerine getirildiği söylenemez. Yapılmış ve yapılacak her türlü hizmetin bir maliyeti olduğu ve akrabalarımızın verdiği destekler ölçüsünde bunların gerçekleştirilebildiği bir gerçektir.

Dernek yönetimi olarak mütevazi bir faaliyet planı hazırlamış bulunuyoruz. Derneğimiz Taslak Faaliyet Planı olarak internet sitemizde de yayınladığımız bu faaliyet programında belirttiğimiz etkinlikleri yapabilmek için ihtiyaç duyulan maddi desteğin siz değerli akrabalarımız tarafından esirgenmeden derneğimize yapılması durumunda hepimizin memnun ve mutlu olacağı sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz.

Bu kapsamda derneğimizin yenilenmesine karar verilen Üye Kayıt Defterine bugüne kadar hiçbir üyenin üyeliğinin karara bağlanmaması da göz önünde bulundurularak; 2009 ve 2010 yıllarında derneğimize maddi destek sağlayan, yıllık aidatlarını ödeyen üyelerimizin kaydedilmesi sağlanacaktır. Bu bağlamda derneğimize üye olmada maddi külfeti azaltmak, verilecek aidatlarla derneğimizle üyelerimizin organik bağlarının devamını sağlamak amacıyla son genel kongrede yaptığımız tüzük değişikliği ile üye aidatları yıllık olarak 30 TL.ye indirilmiştir. Ancak, buna rağmen bugüne kadar üyelerimizin birçoğunun yıllık üye aidatlarını düzenli olarak derneğimize yatırmadıkları görülmüştür. Derneğimizin saygıdeğer bir üyesi olarak sizlerin derneğimize gerek yıllık üye aidatınızı ve gerekse elinizdeki imkanlar ölçüsünde bağışlarınızı düzenli olarak derneğimize yatırmanız durumunda, birlikte oluşturduğumuz bu çatının daha güçlü bir şekilde gelecekteki nesillerimize hizmet vereceğine inanmaktayız.

Derneğimize yapacağınız aidat ve bağışlarınızı derneğimizin aşağıda verilen banka hesabı yanında derneğimiz yönetim kurulu üyelerinden kendilerine makbuz kesme yetkisi verilen Murat İSKENDER (Em. Polis), Ahmet İSKENDER (M. Salih oğlu), Seyfettin AYDIN ( Sürmene Kay.lığı Memuru) ve Hüseyin İSKENDEROĞLU ( Abdullah oğlu-Maçka)’na da makbuz karşılığında verebilirsiniz. Yapacağınız her türlü yardım ve katkınız İSKENDERZADELER SOS. YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİMİZİN kuruluş amacı olan akrabalarımızla kaynaşma ve dayanışmamıza, bu vesile ile kardeşlik bağlarımızı güçlendirmemize katkı sağlayacaktır. Derneğimizin onurlu bir üyesi olarak derneğimizin ihtiyaç duyduğu maddi ve manevi desteği esirgemeyeceğinizi düşünerek, idrak edeceğimiz MÜBAREK KURBAN BAYRAMINIZI şimdiden tebrik eder; bütün aileniz, hepimiz ve bütün İslam alemi için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan dileriz. Size ve bütün aile fertlerinize sevgi, saygı ve muhabbetlerimizle selamlarımızı sunarız.

İSKENDERZADELER SOS. YARD. VE DAY. DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

HES. NO: T.C. Zir. Bank. Merkez Şub. : IBAN NO: TR 18000100024342938124 –

Ya da: 42938124-5001

İRT. TLF.: Dernek Cep:0533 4505607 - Sabit:0462 3266632 – Der.Bşk.: 0505 6417300 –

Murat İSKENDER: 05053476187 – Ahmet İSKENDER : 0535 5963914 -

Hüseyin İSKENDEROĞLU:0536 9489980 – Seyfettin AYDIN :0533 6150224

YORUMLAR  
 
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder

 Yorumlar ( 3 )

Bir duyuru
Sakarya ili Karasu ilçesi Kuyumcullu Köyünde ikamet etmekte olan emekli Polis Memuru Ahmet İskender (yukarıda bulunan üstten 8. resimde yer alan sol baştan 2. akrabamız)4 Eylül 2009 günü fındık bahçesindeki ağaçtan düşerek yaralanmıştır. Kaburga kemiklerinin kırılması ve nefes almakta güçlük çekmesi sebebi ile Sakarya Yenikent Devlet Hastahanesine sevk edimiş ve geçirmiş olduğu talihsiz kaza sonrası geçridiği operasyon sonrasında sağlık durumu sebebi ile müşahade altında tutulmaktadır. Geçmiş olsun dilekleri için irtibat:
Ailesi 0505 697 88 14 - Oğlu Hacı Tahir İskender 0532 223 34 54
... DEVAMI
Gön : Mehmed İskender  04 Eylül 2009 : 15:14:14  İstanbul

İstanbul'daki iftar da bulunmaya değerdi
Uzaktan yakından gelen herkese sonsuz minnetlerimizi sunuyor bir dahaki buluşmaya da aynı heyecanla daha fazla akrabamızı bekliyoruz.
Gön : Mehmed İskender  04 Eylül 2009 : 15:12:10  İstanbul

İstanbul'daki iftar da bulunmaya değerdi
DOĞRU SÖZE NE DENİR...
HERŞEYİ GÖRÜYORSUNUZ ...
İŞTE İSKENDER AİLESİ İŞTE KAYNAŞMA,İŞTE ORGANİZASYON,İŞTE AKRABALIK,İŞTE FEDAKARLIK,İŞTE BAĞLILIK = İSKENDERZADELER....
TÜM KATILAN AKRABALARIMIZA TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİZ...
DAHA GÜZEL BİRLİKTELİKLERLE BERABER OLACAĞIZ...
Gön : AYDIN İSKENDER iskender  01 Eylül 2009 : 00:13:07  İstanbul - Anadolu

Sayfa : [1]
İlgili Başlıklar  
 
 Bu Kategori ile ilgili diğer BaşlıklardanHİT
 03 Mayis 2020  12 : 35 YENİDEN MERHABA   (265)
 23 Subat 2015  11 : 18 Av. Mesut İskenderoğlu Trabzon’dan Ak Parti milletvekili aday adayı   (117571)
 08 Ocak 2015  23 : 25 Muhammet Selami Yazıcı, Yılın Kaymakamı Seçildi   (5170)
 23 Aralik 2014  21 : 38 Toçoğlu Karasu’ya Mavi Bayrak Alacağız…   (2231)
 10 Aralik 2014  14 : 11 20 ARALIK 2014 CUMARTESİ SAAT:19:00::24::00 GEBZE   (2397)
 11 Kasim 2014  15 : 03 HAKAN SUİÇMEZ BAŞKAN YALOVA KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULUNA SEÇİLDİ   (2736)
 11 Kasim 2014  15 : 02 TRABZON DOĞU GAZETECİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ ALİ SUİÇMEZ   (2585)
 07 Kasim 2014  09 : 07 Adnan kahveci Vakfı Gecesinde Buluştuk   (5124)
 28 Eylül 2014  12 : 17 BEŞKÖYDE 16.5 YIL SONRA   (3426)
 08 Agustos 2014  14 : 57 Mehmet İspiroğlu Çarşı Esnafını Gezdi   (1539)
 02 Agustos 2014  03 : 56 H.MUHAMMET SUİÇMEZ İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MÜFTÜSÜ OLDU.   (2033)
 17 Temmuz 2014  12 : 03 Sevgili İskenderoğlu Ailesi Beklenen İftar programı belli oldu.   (1646)
 13 Temmuz 2014  07 : 48 O ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI   (2527)
 12 Haziran 2014  01 : 37 BERAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN   (1752)
 12 Haziran 2014  01 : 30 BERAT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN   (1455)
 08 Haziran 2014  16 : 10 YUSUF İSKENDEROĞLU'NUN DÜĞÜN MERASİMİ.   (1986)
 08 Haziran 2014  10 : 08 BEŞKÖYLÜ MUHTARA BU YAKIŞIR   (1605)
 24 Mayis 2014  14 : 58 MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN.   (1438)
 09 Mayis 2014  04 : 20 TRABZON SÜRMENE MÜFTÜLÜĞÜ   (2713)
 19 Nisan 2014  17 : 12 KUTLUDOĞUM PROGRAMI ORMANSEVEN KÖYÜNDE COŞKUYLA KUTLANDI.   (2023)
 24 Subat 2014  13 : 54 Zeki ŞENGÜL KİMDİR   (1830)
 23 Subat 2014  02 : 48 İHSAN SUİÇMEZ BEŞKÖY MUHTAR ADAYI   (1980)
 16 Subat 2014  01 : 02 BÖLGEMİZİN DOKTORLARI CAMBURNUNDA BULUŞTULAR   (1629)
 10 Aralik 2013  15 : 49 TRABZON İL MÜFTÜSÜ KERAMETTİN DEMİR   (2315)
 28 Kasim 2013  15 : 34 Mustafa Karaalioğlu: Gönül kırıklığı tek taraflı değil   (2517)
Tüm hakları İSKENDERZADELER e aittir.